Peňaženky

V dnešnej dobe sa bez peňaženky asi nepohneme nikde. Práve peňaženky sa totiž stali neodlučiteľnou výbavou človeka, ak ide do mesta alebo na nákupy. Moderná peňaženka v sebe spája väčšinou finančné zásoby, kreditky a preukazy, no určite je aj pekným módnym doplnok. Peňaženka vie dokonca o človeku povedať oveľa viac, ako sa zdá. Už len z tohto drobného vrecúška vieme, či je človek bohatý, či jé perfekcionista alebo si potrpí na kvalite.

Dámske peňaženky sú spravidla plnšie ako pánske peňaženky. Je to spôsobené aj schopnosťou šetriť peniaze, kde muži sú v tomto smere veľmi slabí. Muži majú radi aj lacné peňaženky, je im väčšinou jedno ako vyzerajú. Zvyknú si jedine potrpieť na kvalite. Kožená peňaženka by bola ako darček na Vianoce alebo narodeniny trefa do čierneho. Ženám naopak na kvalite vôbec nezáleží. Svojou povahou chcú väčšinou vybratím peňaženky vzbudiť pozornosť, vytríbený dizajn a luxus. Preto majú radi najmä farebné peňaženky alebo luxusné peňaženky.

   Vybrať dámsku peňaženku v eshope

penazenky

Kožené peňaženky 

Je obľúbená najmä u mužskej spoločnosti. Muži si radi potrpia na kvalitu a preto sú kožené peňaženky najčastejšie sa vyskytujúce v pánskych vreckách. Drahšia koža sa spozná na prvý pohľad. Púta pozornosť okolo stojacích ľudí a dáva najavo vlastnosti človeka. Dáva najavo, že chlap alebo žena má rád luxusné peňaženky, je ctižiadostivý a úspešný. Dobrým kompromisom je dnes peňaženka s logom. Kožená peňaženka s logom môže ukazovať nielen úspech, luxus, ale aj krásu, vkus, modernosť človeka. Na peňaženku sa dá pridať logo významnej osoby, citát alebo aj obraz filmového herca alebo váš idol.

   Vybrať pánsku peňaženku v eshope

Lacné peňaženky

Najlacnejšie peňaženky sú väčšinou aj najpredávanejšie. Nie každý má totiž dostatok financií, aby si mohol vyberať z druhov peňaženiek. Takáto peňaženka vie prezradiť o človeku, že je šetrný, opatrný a dáva si pozor v dnešnej dobe na každý cent. Väčšinou má prehľad o stave svojej peňaženky a nemá rád ak sa jeho štatistiky a údaje nezhodujú s reálny stavom peňaženky. No nie je nikde napísané, aby lacná peňaženka nemohla vyzerať skvele. Na našom trhu je množstvo produktov, ktoré očaria vašich priateľov a vy ich kúpite za pár drobných.

Farebné peňaženky

Inak by som ich mohol nazvať aj ako dámske peňaženky. Prečo dámske? Lebo chlapi si nepotrpia na farbách peňaženky. Chlapom stačí jedná aj na 5 rokov. Dá sa s istotou povedať, že dievča, ktoré má v obľube práve farebné peňaženky, ich má najmenej 3. Je totiž nemožné, žeby červená peňaženka mala byť popri hnedej kabelke. Preto si dievčatá radšej kúpia do zásoby viac farebných peňaženiek, a potom už len pasujú k svojmu oblečeniu. Sú to taktiež lacné peňaženky, čo teší určite každú ženu.penazenky

Michaela Behunová odporúča peňaženku od firmy Roxy

Táto peňaženka sa stala mojím jedinečným doplnkom k výzoru. Rada ju držím v ruke, pretože jej farby na mňa upútajú pozornosť a to mám celkom rada. Vo vnútri je skvelá veľká priehradka na bankovky, ďalšie priehradky na kreditky a doklady a vzadu šikovné vrecko na mince. V tejto peňaženke nemám vôbec problém nájsť to, čo potrebujem.  Zapínanie je na klasický cvok, ktorý mi aj vyhovuje.

   Pozrieť dámske peňaženky v eshope

penazenka Roxy

Najobľúbenejšie značky peňaženiek sú: Adidas, Billabong, Bioworld, Burton, Dakine, DC, Delami, Dickies, Fox, Funstorm, Hama, Horsefeathers, Meatfly, Morellato, Nike, Oneil, Puma, Quicksilver, Represent, Rip Curl, Roxy, Storm, Sun Ce, Vans

Vložiť komentár