Dámske hodinky

Dámske hodinky sú nielen praktickým pomocníkom, ale taktiež žiadaným módnym doplnkom a ukážkou štýlu. Už na prvý pohľad totiž vedia veľa prezradiť. Povedia či ste napr. dáma s klasickými analógovými hodinkami alebo skôr športový typ s digitálnymi hodinkami. Ale pre ženy je väčšina hodiniek hlavne šperk či módny doplnok a podľa toho sa riadia aj kritéria pri výbere hodiniek. Hlavnú rolu teda hraje predovšetkým ich vzhľad. A tu sa začne samozrejme prejavovať aj to, že žena potrebuje na každú príležitosť iné hodinky, iné hodinky na šport, iné keď si oblečie spoločenské šaty a ďalšie, ktoré budú farebne ladiť s ďalšími šatami.

Ako si vybrať dámske hodinky?

Ženy sa pri výbere hodiniek asi najviac rozhodujú podľa značky a vzhľadu, ale dôležitá je samozrejme aj cena. Ženy viac šetria a tak vyhľadávajú lacné hodinky po rôznych internetových obchodoch. Veľmi dôležitým kritériom pri výbere dámskych hodiniek je samozrejme aj materiál. Na trhu nájdete rôzne zlaté, strieborné, ale aj oceľové, gumené a plastové hodinky. Cena je samozrejme najviac závislá od použitého materiálu a kvality hodiniek, ale cenu samozrejme určuje aj značka.

   Pozrieť dámske hodinky v eshope

Pred kúpou hodiniek si položte nasledujúce otázky:

  • Na akú príležitosť majú byť hodinky? (šport, spoločnosť, niečo iné)
  • Chcem ručičkové hodinky alebo digitálne hodinky?
  • Aká je maximálna cena za nové hodinky?
  • Ako často budete hodinky nosiť?

Hodinky podľa použitia

Dámske hodinky sa podobne ako tie pánske delia na tri základné typy a to klasické hodinky, športové hodinky alebo módne. U športových hodiniek väčšinou zaujmú hlavne funkcie, ktoré vám umožnia merať svoje športové aktivity. Na spoločenské udalosti sa zase určite hodia luxusné hodinky, ktorými zvýraznite vaše postavenie. Do práce zas stačia klasické analógové alebo digitálne hodinky, ktoré hlavne merajú čas.

   Vybrať dámske hodinky v eshope

Kde mám kúpiť hodinky?

Dámske hodinky kúpite prakticky v každom obchode s hodinkami, ale dnes sú zaujímavé hlavne internetové obchody, ktoré majú veľmi veľký výber hodiniek. Náramkové hodinky môžete v eshopoch radiť podľa rôznych kritérií ako je cena, materiál hodiniek, použitie, tvar hodiniek, materiál remienka, ale aj veľkosť hodiniek.

Ivana Melníková odporúča štýlové hodinky Guess

Na narodeniny som od svojej dcéry dostala náramkové hodinky Guess a musím povedať, že aj po roku nosenia vyzerajú naozaj skvelo. A to aj napriek tomu, že ich nosím každý deň do práce. Musím povedať, že sú to jedny z najlepších hodiniek, ktoré som doteraz mala. Sú to super hodinky a môžem ich len odporučiť.

   Pozrieť ponuku dámskych hodiniek v eshope

Damske hodinky Guess

Najobľúbenejšie značky dámskych hodiniek sú: Armani, Adidas, Arbutus, Axcent of Scandinavia, Boccia Titanium, Calypso, Candino, Carrerra, Casio, Certina, Citizen, Danish Design, Diesel, Dolce & Gabbana, DKNY, Ducati, Dunlop, Emporio Armani, Esprit, Festina, Fila, Fossil, Gant, Guess, Hilfiger, Hugo Boss, Jacob Jensen, Jacques Lemans, Jet Set, Kenneth Cole, Lacoste, LEN.NOX, Lorus, Lotus, Luminox, Marc Ecko, Memphis, Morellato, Maschino, Michael Kors, Mustang, Nautica, Nixon, Orient, Oxbow, Pierre Helver, Pierre Lannier, Police, Prim, Pulsar, Puma, Quiksilver, Raph Klein, Rodania, Royal London, Secco, Seculus, Seiko, Skagen, Speedo, Storm, Swatch, Swiss Military, Telstar, The One, Timberland, Timex, Tissor, Tommy Hilfiger, Traser, Triumph, TW Steel, TX Techno Luxury, Vostok, Wenger

Vložiť komentár