Dámske hodinky

Talianske damske hodinky

Dámske hodinky sú nielen praktickým pomocníkom, ale taktiež žiadaným módnym doplnkom a ukážkou štýlu. Už na prvý pohľad totiž vedia veľa prezradiť. Povedia či ste napr. dáma s klasickými analógovými hodinkami alebo skôr športový typ s digitálnymi hodinkami. Ale pre ženy je väčšina hodiniek hlavne šperk či módny doplnok a podľa toho sa riadia aj kritéria pri výbere hodiniek. Hlavnú rolu teda hraje predovšetkým ich vzhľad. A tu sa začne samozrejme prejavovať aj to, že žena potrebuje na každú príležitosť iné hodinky, iné hodinky na šport, iné keď si oblečie spoločenské šaty a ďalšie, ktoré budú farebne ladiť s ďalšími šatami.

Čítať viac

Prstene

Zlate prstene

Prstene dnes zdobia ruky mnohých mužov a žien. Stávajú sa súčasťou bežného života a nechýbajú takmer na žiadnej ruke mužskej či ženskej ruke. Sú populárne u všetkých vrstiev obyvateľstva a tým pádom sú súčasťou štýlu obliekania. Ak hľadáte nejaký prsteň na bežné nosenie alebo na výnimočné príležitosti, tak ste na správnej adrese. Prezradíme Vám aké sú aktuálne trendy vo svete prsteňov a poradíme Vám kde sa dajú kúpiť lacné prstene.

Čítať viac

Náušnice

Náušnice

Náušnice sú v dnešnej dobre nevyhnutnou súčasťou ženskej krásy. Väčšinou sa ušká prepichujú už novorodeniatkom a po celý zvyšok života ich sprevádzajú najprv detské náušnice neskôr sú to strieborné náušnice alebo zlaté náušnice. Náušnice sú tiež skvelým darčekom na Vianoce alebo iný sviatok. Diamantové náušnice nie sú cenovo náročné a ženám by takýto darček prišiel ako z iného sveta. Určite by ste si ich týmto získali. U mužov sú ešte vždy tiež obľúbené pánske náušnice do ucha. Väčšinou si prepichujú uši chlapci v puberte a prevažná väčšina obľubuje striebornú kôstku. Náušnice online a najlacnejšie náušnice nájdete len v našom obchode.

Čítať viac

Peňaženky

Peňaženka

V dnešnej dobe sa bez peňaženky asi nepohneme nikde. Práve peňaženky sa totiž stali neodlučiteľnou výbavou človeka, ak ide do mesta alebo na nákupy. Moderná peňaženka v sebe spája väčšinou finančné zásoby, kreditky a preukazy, no určite je aj pekným módnym doplnok. Peňaženka vie dokonca o človeku povedať oveľa viac, ako sa zdá. Už len z tohto drobného vrecúška vieme, či je človek bohatý, či jé perfekcionista alebo si potrpí na kvalite.

Čítať viac

Pánske hodinky

Pánske hodinky

Hodinky síce stále plnia funkciu merania času, ale čoraz viac sa z nich stáva módny doplnok. Pánske hodinky sú medzi mužmi veľmi obľúbené pretože majú veľa funkcií, napr alarm, stopky, kalendár alebo funkciu časových pásiem. Moderné hodinky s množstvom funkcií nájdete na každom rohu, avšak v súčasnosti sa čoraz viac presadzujú veľké analógové hodinky s ručičkami, ktoré sa pomaly a isto stávajú symbolom luxusu. Pánske hodinky sa dajú rozdeliť do niekoľkých skupín. Prvou skupinou by mohli byť spoločenské hodinky, ďalšiu tvoria pracovné hodinky a nesmieme zabudnúť ani na tretiu skupinu, v ktorej sa nachádzajú športové hodinky.

Čítať viac