Notebooky

Notebook Toshiba
Ak ste sa rozhodli, že si kúpite notebook, tak ste na správnej adrese. Jedine u nás kúpite notebooky za rozumné peniaze. Lacné a dobré notebooky pre každého. Od študentov až po mamičky na materskej dovolenke. U nás si môže kúpiť notebook naozaj každý, pretože ponúkame najlacnejšie notebooky na slovenskom trhu. Zabudnite na staré veľké počítače, dnes sú moderné a výkonné aj notebooky. Kvalitný notebook na prácu, hry, školu alebo pozeranie filmov si dnes môže dovoliť každý.

Ako si vybrať dobrý notebook?

Pri výbere notebooku je najdôležitejší faktor využitie. V dnešnej dobe však už väčšina notebookov ponúka pomerne dobrý výkon a teda ich môžete využiť na akúkoľvek činnosť, či už je to notebook na hry, notebook na pozeranie filmov alebo notebook na kancelársku prácu. Čoraz viac sa pri výbere notebooku kladie dôraz na dizajn a veľkosť notebooku.  Vzhľad notebooku si môžete vylepšiť aj pomocou samolepky na notebook. Veľmi obľúbené sa stávajú minibooky a ultrabooky vo veľkostiach 11 až 13 palcov, stále však vládnu klasické notebooky so širokouhlým displejom 15,6. Hlavnou výhodou malých notebookov však nie je výkon, ale výdrž, ktorá sa pohybuje aj okolo 8 hodín, čo je u notebookov veľmi príjemná vydrž.

Pre hráčov však stále pri výbere nového notebooku prevládajú parametre ako veľkosť CPU, RAM, HDD a v neposlednom rade aj kvalitu grafickej karty. Tieto parametre sú síce dôležité, ale pre človeka čo veľmi nehrá hry takmer nepodstatné, keďže každý nový notebook má dostatočný výkon.

Ak plánujete notebook často prenášať, tak by ste mali prehodnotiť aj váhu notebooku. Na prenášanie Vám dobre poslúžia taška na notebook, prípadne nejaký batoh na notebook. V prípade, že chcete notebook kúpiť naozaj lacno, tak môžete vyskúšať repasované notebooky, výpredaj notebookov alebo rôzne zľavy a akcie eshopov. Pri kúpe repasovaných notebookov, prípadne kúpe notebooku z bazáru si však dávajte pozor na výdrž baterky a stav notebooku. Ak momentálne nemáte peniaze, tak si môžete kúpiť notebook na splátky.

Jozef Bača odporúča ultrabook Macbook Air

Tento malý notebook je veľmi šikovná vecička, keďže pracujem často mimo domova, tak notebook často prenášam a práve váha mi veľmi vyhovuje. Ďalšia výhoda je vo výdrži baterky, môj notebook vydrží až 6 hodín práce vo worde, prezeraní internetu a prezentovaní prác klientom. Cenovo síce nepatrí k najlacnejším, ale ani konkurencia neponúka podobný tenký a ľahký notebook za menšiu cenu.

Reklama na MacBook Air

Najobľúbenejšie značky notebookov sú: Acer, Apple, Asus, Dell, Fujitsu, Gigabyte, HP, Lenovo, MSI, Packard Bell, Panasonic, Samsung, Sony, Toshiba

Notebooky 5.00/5 (100.00%) 1x

Diskusia:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné údaje sú označené *