Powebanky – externé baterky

Powerbanky

Najväčšou slabinou dnešnej elektroniky býva nízka výdrž bateriek. Máte vybitý telefón a nikde v okolí žiadny zásuvku, aby ste si dobili mobil? Potom vám určite dobre poslúži externá batéria, tzv. Power banka. Podľa čoho ale vyberať? Akú kapacitu potrebujete? 

Čítať viac

Tlačiarne – ako si vybrať tlačiareň?

Multifunkčná tlačiareň

Kvalitná tlačiareň vám umožní vytlačiť si dokumenty aj fotografie v skvelej kvalite. Podľa čoho sa ale riadiť pri výbere? Je lepšia atramentová, laserová, alebo LED tlačiareň? Aké dpi si vybrať? S tým všetkým vám poradíme v tomto článku, ktorý vám pomôže pri výbere tej správnej tlačiarne podľa vašich potrieb.

Čítať viac

Čítačky kníh

Čítačka kníh

Čítačky kníh sú novou, veľmi obľúbenou technológiou na trhu. Hovorí sa, že čoskoro úplne nahradia knihy. Elektronické čítačky kníh vám prehrajú hocijakú knihu v PDF formáte, zapamätajú si vždy vašu poslednú prečítanú stranu a na jedno nabitie čítačky dokážete prečítať stovky strán. Veľkou výhodou je, že elektronická čítačka vám dokáže uložiť desiatky kníh, nepotrebuje sa žiadna tlačiarenská atramentová farba ale stačí iba šikovná elektronická forma.

Čítať viac

Notebooky

Notebook Toshiba

Ak ste sa rozhodli, že si kúpite notebook, tak ste na správnej adrese. Jedine u nás kúpite notebooky za rozumné peniaze. Lacné a dobré notebooky pre každého. Od študentov až po mamičky na materskej dovolenke. U nás si môže kúpiť notebook naozaj každý, pretože ponúkame najlacnejšie notebooky na slovenskom trhu. Zabudnite na staré veľké počítače, dnes sú moderné a výkonné aj notebooky. Kvalitný notebook na prácu, hry, školu alebo pozeranie filmov si dnes môže dovoliť každý.

Čítať viac