Depilátory a epilátory

epilator

Depilátor sa týka výhradne iba ženy.  Tento malý šikovný strojček pomáha všetkým ženách ľahko odstrániť ochlpenie. Ženy si predsa nemôžu nechať ochlpenie na nohách, a preto vtedy zasahuje depilátor alebo epilátor. Mnoho žien si ani neuvedomuje, či používa depilátory alebo epilátory. Na internete depilátor bazoš nájdete mnoho kvalitných výrobkov, ktoré taktiež patria do kategórie lacné depilátory. Ste na správnom mieste kde nájdete lacné a dokonca aj kvalitné epilátory.

Čítať viac

Tlakomery

Tlakomer Sanitas

Každá domácnosť by mala mať doma aspoň jeden funkčný tlakomer. Predsa je to zdravotná pomôcka, ktorá vám pomôže často odhaliť vaše zdravotné problémy. Digitálne tlakomery spôsobili, že meranie tlaku sa v mnohých rodinách stalo denným rituálom. Každý väčšinou hľadá príčiny bolesti hlavy, nevoľnosti a podobne. Lacné tlakomery teraz nájdete všade.  Môžete dôverovať dnešnej technológií a zakúpiť si digitálny tlakomer, ktorý je čoraz obľúbenejší alebo radšej starý ručný tlakomer, kde pomocou sluchu počúvate svoj tep. 

Čítať viac

Pánske parfémy

Pansky parfem

Parfém je dnes už neodlučiteľnou výbavou pánskej kozmetiky. Moderný muž používa parfum pri každom styku s ľuďmi. Vytvára si tak okolo seba príjemnú vôňu a taktiež príjemne prostredie. Viaceré psychologické testy potvrdzujú, že muži, ktorí používajú pánske parfémy sú úspešnejší ako v práci, tak aj v láske a živote. Dokonca aj najlacnejšie parfémy dokážu mužovi zvýrazniť mužnosť a krásu. Len u nás nájdete lacné parfémy, ktoré vydržia na telu hodiny a vôňa sa šíri neuveriteľne rýchlo.

Čítať viac

Holiace strojčeky

Holiaci strojček

Každý muž či žena, sa potrebuje minimálne raz do týždňa oholiť, ak chce vyzerať k svetu. Muži s rýchlym rastom fúzov, to majú ťažké, pretože sa musia holiť každý deň. Preto aj im bol dopriaty luxus, v podobe elektrických holiacich strojčekov. Už sa nemusia báť porezania žiletkou. Holiace strojčeky sú pre nich ako stvorené. Sú veľmi šikovné, existuje stovky výrobkov, rôzne typy strojčekov a takisto aj rôzne ceny.

Čítať viac

Bielenie zubov

Bielenie zubov

Ak chcete mať biely úsmev, tak ste na dobrom mieste, pretože u nás nájdete prípravky na bielenie zubov, pomocou ktorých si môžete vybieliť zuby aj doma. Produkty na bielenie zubov sa líšia spôsobom aplikácie aj cenou. Najobľúbenejšie prípravky na domáce bielenie zubov sú bieliace pasty a púdre, bieliace pásiky, bieliace gély alebo žuvačky na bielenie zubov. Aplikácia týchto prípravkov je jednoduchá a účinná, zvládne ju naozaj každý. Žiarivý úsmev môžete mať aj Vy a to už behom pár dní. Ak však chcete zuby vybieliť čo najskôr, tak môžete vyskúšať rýchle bielenie zubov laserom u stomatológa.

Čítať viac