Doplnky a šperky pre mužov – náramky pre mužov

Módny priemysel nie je obmedzený iba na oblečenie a obuv. Ak by bolo oblečenie koláč, doplnky a šperky sú polevou. Termín doplnky alebo šperky je takmer vždy spojený so ženami a ich zbierkami náušníc, náramkov, náhrdelníkov atď. Avšak muži sú schopní nosiť viac než len snubný prsteň. Vždy je tu pre nich priestor a veľký výber hodiniek, manžetových gombíkov alebo náramkov a mnoho ďalších doplnkov.

Zatiaľ čo sa niektorí muži zdráhajú nosiť doplnky alebo sa s nimi cítia nekomfortne, existuje štýlový a neextravagantný spôsob ako s nimi začať. Náramky pre mužov sú jednoduchou a dostupnou možnosťou. Už dlho to nie je doplnok obmedzený len pre ženskú módu.

Trend náramkov pre mužov naberá na popularite, pretože náramky vyzdvihujú vzhľad a charakter osobnosti. Nájdu sa skeptici, čo si myslia, že náramok uberá na mužnosti čo je však presný opak. Aj podľa výskumu bolo zistené, že ženy priťahujú muži s doplnkami a vlastným štýlom.

Náramok pre mužov je doplnok, ktorý môže nosiť každý bez toho aby sa cítil nevkusne. Môžu sa nosiť v každom veku a sú taktiež vhodné ku každému druhu oblečenia, keďže je dostupných mnoho druhov ako napr. jednoduché, výrazné a živé, športové alebo elegantné.

Medzi najobľúbenejšie náramky pre mužov patria

 1. Kožené náramky sú elegantné a štýlové a vyzerajú skvele keď sú spárované s hodinkami, no rovnako aj samé alebo zmiešané s inými náramkami.
  Kožený náramok
 2. Korálkové náramky sú skvelá možnosť na bežné nosenie. Bohaté hnedé a iné prírodné farby sú vhodné k širokej škále oblečenia.
  Koralkové náramky
 3. Výrazné kotvové náramky sú väčšinou v širokej škále farieb a tak rozjasnia vaše bežné alebo ležérne oblečenie a štýl.

  Kotvové náramky

 4. Lanové náramky by u mužov nemali vyzerať príliš detsky alebo lacno. Sú vhodné na bežné nosenie a rozhodne by ste sa mali uchýliť k tenším možnostiam, ktoré nie sú objemné.

  Lanové náramky

 5. Zlaté a strieborné náramky. Zlato vyzerá najlepšie na tmavších odtieňoch kože a dobre funguje s tradičnými farbami oblečenia. Mali by ste však byť opatrní, aby vaše zápästie nebolo až príliš zahalené zlatým náramkom a vhodné sú tenšie kúsky.Strieborné náramky sú lacnejšou voľbou a sú vhodné k formálnemu ako aj k neformálnemu oblečeniu. Takéto náramky sú mimoriadne všestranné, no tiež si treba dať pozor na extravagantnosť ak to nie je úmysel.
  Strieborný náramok Zlatý náramok
 6. Náramky z chirurgickej ocele sú taktiež veľmi populárne a cenovo dostupné. Sú lacnejšou alternatívou strieborných náramkov.
  Náramok z chirurgickej ocele

Každý si nájde to svoje

Doplnky ako náramky pre mužov zohrávajú dôležitú úlohu pri zvýraznení osobnosti človeka. Pri správnom prevedení a štýle môže takýto detail spôsobiť obrovský rozdiel vo vašom vzhľade a dojme.

Nosenie šperkov by nemalo byť nútené, preto by mal výber vhodného mužského náramku zodpovedať vášmu osobnému štýlu a vášmu šatníku. Najväčším tajomstvom, pokiaľ ide o úspech vo výbere šperkov pre mužov je staré známe – čim jednoduchšie, tým lepšie. Experimentovanie je síce niekedy dobré, ale netreba to preháňať.

V súčasnosti sa náramky pre mužov vyrábajú v rôznych podobách, dizajnoch a farebných prevedeniach, takže si každý s určitosťou nájde to svoje. Navyše pri kúpe náramkov v porovnaní s drahými kovmi a šperkmi alebo inými doplnkami výrazne ušetríte. Môžete investovať aj do kvalitných náramkov, čo je výhodné ak ich chcete nosiť denno-denne. Na občasné nosenie určite postačia aj lacnejšie možnosti, ktoré tiež niečo vydržia.

Vložiť komentár