Dámske plavky

Dámske plavky
Ak si plánujete kúpiť nové plavky, tak ste na správnom mieste. V našej si vyberie naozaj každý, na našej stránke totiž nájdete aj plavky pre moletky alebo plavky pre plnoštíhle ženy. Ak chcete kráčať s dobou, tak môžete vyskúšať moderné plavky. Správnou voľbou plaviek môže na pláži alebo kúpalisku zažiariť každá žena a preto si dajte na výbere naozaj záležať. Nezabúdajte ani na to, že nákupom plaviek na internete ušetríte veľa času a ušetríte aj peniaze, keďže plavky v internetovom obchode sú lacnejšie ako v kamennom obchode. U nás si každá žena vyberie tie najkrajšie a najlacnejšie dámske plavky.

Ako si vybrať správne dámske plavky?

V prípade, že si neviete vybrať nové plavky, tak sa v prvom rade zamyslite nad tým čo potrebujete skryť a čo zvýrazniť. Jedným z kľúčových prvkov pri výbere dvojdielnych plaviek sú prsia. Malým prsiam pristanú hlavne push-up plavky, štíhlym ženám zase bikiny so zväzovaním na krku, ktoré zvýraznia štíhlosť a krásu. Ženám s väčším poprsím zase pristanú plavky s kosticami v nenápadných farbách. Dámske plavky však dokážu zaujať aj pekným strihom, farbami a vzorom. Veľmi obľúbené však sú aj jednofarebné biele plavky, čierne alebo červené plavky. Zároveň však treba dodať, že pekné plavky môžu byť aj tyrkysové alebo tigrované plavky.

Aktuálne trendy vo svete plaviek môžete vidieť v časopisoch, v katalógoch alebo v obchodoch na internete. Pri výbere plaviek by ste si mali dávať pozor aj na materiál plaviek, ktorý by mal byť naozaj kvalitný. Kvalitné však môžu byť aj lacné plavky od menej známych výrobcov.

Jednodielne plavky

V minulých rokoch boli jednodielne plavky najpoužívanejšie, dnes sa však tento druh plaviek vytráca, stále ho však obľubujú staršie ženy, ktoré často potrebujú zakryť niektorú problematickú časť tela. Jednodielne plavky,ktoré sa často označujú ako celéplavky sú vhodné hlavne pre plávanie a to u všetkých vekových kategórii, pláva sa v nich oveľa lepšie ako v dvojdielnych plavkách. Netreba však zabúdať ani na to, že v dnešnej dobe môžu mať aj jednodielne plavky zaujímavý a moderný dizajn a strih, takže sa v nich už nemusíte hanbiť ísť na kúpalisko alebo k moru.

Dvojdielne plavky

Najobľúbenejšiu kategóriu plaviek dnes tvoria dvojdielne plavky. Tieto plavky sa vyrábajú v mnohých veľkostiach, strihoch, vzoroch a farbách. Z dvojdielnych plaviek sú momentálne najobľúbenejšie Tango plavky, Bikiny, dvojdielne šortkové plavky, Tankiny, plavky so sukničkou, plavky bez ramienok, String bikiny, G-string, V-kiny, Mikrokiny a Pushup bikiny. Dvojdielne plavky na ženách obľubuje väčšina mužov, keďže tieto plavky odkrývajú čoraz viac, čím menej látky tým lepšie.

Luxusné plavky

Medzi luxusné plavky patria hlavne plavky od svetoznámych značiek, ktoré spĺňajú kritérium najvyššej kvality materiálu. Dámske luxusné plavky sú väčšinou o niečo drahšie ako klasické plavky, to si však vynahradia kvalitou, pri nich totiž nemusíte mať obavy, že Vám na slniečku alebo v chlórovanej vode vyblednú, prípadne roztrhnú.Luxusné plavky, ktoré sa často označujú ako značkové plavky si dnes môžete zaobstarať v rôznych internetových obchodoch, vďaka ktorým v konečnom dôsledku ušetríte. Kúpte si nové luxusné plavky ešte dnes a už zajtra ich môžete mať na kúpalisku.

Moderne damske plavky

Najobľúbenejšie značky dámskych plaviek: 69slam, Adidas, Animal, Anita, Axami, Axis, Bandeau, Bellissima, Billabong, Calvin Klein, Dolce&Gabana, Donna, Envy, Etna, Eurofala, Fox, Fox Racing, Heavy tools, Jolidon, KRIS Line, Litex, Lormar, Lupoline, Lussy, Magistral, Marko, Mewa, Naturana, Nike, Obsessive, Ocean Pacific, Paphia, Playboy, Poko pano, Private Member, Protest, Puma, Reebok, Reef, Rip Curl, Roxy, SANSeille, Self, She, Sielei, Slazenger, Speedo, Timo, Triola, Verano, Volcom, Winner

Dámske plavky 5.00/5 (100.00%) 1x

Diskusia:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné údaje sú označené *