Robotické vysávače

Robotický vysávač je skvelou novinkou na dnešnom trhu. Predstavte si, že práve teraz sa môže skončiť vaše dennodenné upratovanie omrviniek od jedla, chlpov od psa alebo rôznej špiny. Tento vysávač to uprace za Vás! Nemusíte ho dokonca ani ovládať ani smerovať. Jednoducho si vysávač vytvorí virtuálne stenu, pomocou ktorej sa sám pohybuje v izbe. Dokonca ani nemusíte byť doma! Stačí nastaviť správny čas a vysávač sa dá sám do upratovania. Ak by si sa náhodou vybil, zapne sa mu druhá záložná batéria. Len u nás nájdete lacné robotické vysávače a ušetriť takto aj na upratovačke. 

Ako si vybrať správny robotický vysávač?

Najlepší robotický vysávač nie je len tak ľahké objaviť. Určite vám v tomto pomôže recenzia robotický vysávač alebo robotické vysávače porovnanie. Prvým základným kritériom pri výbere správneho vysávača je, či robotický vysávač pri vysávaní nenaráža do stien. Ak sa vám to zdá maličký problém, verte nám, že nie je. Táto zlá vlastnosť je nezlučiteľná už len v prípade, že máte nábytok svetlejšej farby. Totiž všetci predajcovia robotických vysávačov vám budú tvrdiť, že nárazník nebude vôbec špiniť steny. No na nárazníku sa pri vysávaní zachytáva veľký kopec prachu, a tak preto je dosť možné, že pri ustavičnom narážaní do stien, sa vám budu tvoriť špinavé šmuhy. Dá sa tomu predísť každodenným čistením nárazníka, no komu sa v dnešnej dobre chce?

Ďalším silným faktorom je kapacita zberného vrecúška. Nepodceňte túto nádobu na prach. Totiž vysávače robotické s malým vrecúškom môžu už po jednom dni byť dostatočne plné a ďalší deň tým pádom budú fungovať zbytočne. Taktiež ak máte doma nejakého “chlpáča”, určite Vám odporúčame väčšiu nádobu na prach a špinu. Určite si dajte pozor aj na možnosť vysunúť rôzne časti vysávaču. Ak by sa totiž nedali vybrať kartáčiky, kolieska a podobne, museli by ste pri očistení vysávača stráviť oveľa viac času. Robot vysávač je oveľa šikovnejší a praktickejší ak sa dá rozobrať. Na konci si už dajte pozor len na princíp koliesok. Každý múdry človek spozná aj na prvý pohľad, či sa v kolieskách nebudú zasekávať chlpy alebo vlasy. To by Vám mohlo liezť poriadne na nervy.Roboticke vysavace

Výhody robotického vysávača

Tento automatický vysávač hovorí už len výzorom všetko sám za seba. Šetrí dostatok času, ktorý môžete využiť na ľubovoľné aktivity. No nie je lepšie si isť radšej zahriať s priateľmi futbal, ako doma vysávať? Akumulátorový vysávač vám vydrží dlho, a tak sa nemusíte báť, žeby v polovici bytu prestal pracovať. Robotický vysávač Samsung vďaka svojím novým senzorom nenaráža do žiadnej prekážky. Priblíži sa k nej na maximum a potom sa do pohybu iným smerom. To robí tento vysávač vysoko komfortným. Ďalej tento podlahový vysávač podľa testu vysávačov je vysoko účelový na koberci, na parketách a dokonca aj na podlahe. Recenzie vysávačov si často vychvaľujú ako jednoducho vyčistí priestor pod posteľou, kde by sa s klasickým vysávačom človek horko ťažko dostal.

Štefan Macko odporúča robotický vysávač od firmy iRobot.

Tento vysávač je perfektným pomocníkom v našej domácnosti. Moja manželka a ja máme konečne pokoj od hodinového vysávania. Proste zapneme robotický vysávač iRobot a urobí všetko za nás. My mu venujeme vždy pár minút na vyčistenie, nech je dobré pripravený na ďalšie vysávania. Páčia sa mi bezproblémové prechody medzi podlahou a kobercom. Vysávač s týmto nemá žiaden problém. Povysáva celý byt na jedno nabitie, čo je perfektné. Dokonca sa mi páči aj možné diaľkové ovládanie robotického vysávača a využívanie majákov.

Roboticky vysavac iRobot

Najobľúbenejšie značky robotických vysávačov sú: Cleanmate, Ecovacs, FunBeat, Genius, Goddess, GreenVac, Hoover, iClebo, iRobot, KL Robot, LG, Philips, Samsung, Sencor

Vložiť komentár