Parné hrnce

Parný hrniec je nanovo objavená technológia varenia. Jedlo sa jednoducho vloží do nádobi, voda sa naleje do ďalšej a zapne sa varanie. Voda pri vysokej teplote začne vrieť, začne sa meniť na paru, ktorá bude krásne zohrievať potraviny. Jedlo tak prechádza jednoduchým ohrevom, kde najúžasnejšie je, že stráca minimálne množstvo vitamínov. Lacné parné hrnce nájdete pravé u nás.

Parný hrniec recenzia sa dozviete viac, o rôznych typov parných hrncov a ohreve jedál. Parný hrniec Philips je veľmi obľúbený na trhu a taktiež výsledkami testov potvrdzuje, že pri varení stráca minimálne množstvo vitamínov. Jedlo je veľmi chutné a dokonca aj zdravé. Vitamín C a hlavne minerálne soli sú bez poškodenia pripravené ku konzumu. Jedlá majú krásnu arómu a netreba ich už ani dochucovať.

Odporúčame: Parné aj tlakové hrnce sú dnes v ponuke mnohých obchodov, ponúka ich aj internetový predajca kuchynského riadu Tescoma.

Ako si vybrať správny parný hrniec?

Naparovací hrniec si môžete kúpiť teraz už všade. Predam parný hrniec, môžete nájsť už aj na inzerátoch alebo v bazároch. My odporúčame si kúpiť nové kvalitné parné hrnce. Parný hrniec Tefal vás určite nesklame. Tefal vyrába výborné výrobky, čo potvrdzuje aj väčšina ľudí. Pri správnom výbere si teda dajte pozor na výrobcu parného hrnca. Ak chcete varenie v parnom hrnci komfortné, nebojte sa siahnuť hlbšie do svojej peňaženky. Príkon parného hrnca vám určuje ako rýchlo sa voda zohreje, a teda ako rýchlo vaše jedlo bude hotové. Môžete si vybrať aj počet nádobí, v ktorých chcete pokrm pripravovať. Taktiež dajte pozor na spôsob kondenzácie.

Perer Šafárik odporúča parný hrniec od firmy Tefal

Jedlo pripravené v parnom hrnci od firmy Tefal je perfektné. Nečakal som až takú dobrú chuť. Objednal som si ho najmä preto, že tefal hrnce zachovajú veľké množstvo vitamínov, čo je podľa mňa veľmi potrebné k zdravému životu. Jemné mäsa a rybky, knedľa či dokonale pripravené zemiaky sa stavajú mojím obľúbeným jedlom. Tefal parný hrniec bol lacný parný hrniec, a preto som veľmi spokojný s jeho kvalitou a dokonca aj dizajnom. Hlavne mojej žene sa páči, pretože dokonale zapadol do našej kuchyne.

parne hrnce

Najobľúbenejšie značky parných hrncov sú: Ariette – Scarlett, Clatronic, Domo, Gastroback, Hauser, Kenwood, Morphy Richards, Philips, Severin, Tefal, Whirlpool

Vložiť komentár