Elektrické holiace strojčeky

Holiace strojčeky

Ak si kúpite kvalitný holiaci strojček, tak pre vás bude každé oholenie jednoduché, rýchle a pohodlné. Poradíme vám či si vybrať planžetový alebo frézkový holiaci strojček a zároveň popíšeme vlastnosti, ktoré často rozhodujú pri kúpe holiaceho strojčeka. Ak teda potrebujete nový holiaci strojček, tak ste na správnej adrese.

Čítať viac

Práčky

Automatické práčky

Pranie bielizne môže byť jednoduché, ak máte tú správnu pračku. Podľa čoho ale vybrať správnu práčku? Koľko má mať práčka otáčok? Akú zvoliť kapacitu bubna? Je lepšia práčka s horným plnením alebo práčka s predným plnením. S týmto všetkým a ešte ďalšími vecami vám poradíme v tomto článku.

Čítať viac

Žehličky na vlasy

Žehlička na vlasy

Žehlička na vlasy robí s vlasmi dievčaťa kúzla. To vie asi každé kučeravé dievča, a preto sa žehlička na vlasy stala tak populárna. Lacné žehličky nájdete teraz všade. Líšia sa len funkciami, príkonom či materiálom, z ktorého sú vytvorené. Taká žehlička na vlasy remington vám vie vyhladiť účes na úplne rovný alebo dokonca spraviť krásne kudrlinky. Pre ženy, ktoré často cestujú sa vytvorili mini žehličky na vlasy. Tieto cestovné žehličky na vlasy zaberú v kufri len minimálne miesto. 

Čítať viac

Parné hrnce

Parný hrniec

Parný hrniec je nanovo objavená technológia varenia. Jedlo sa jednoducho vloží do nádobi, voda sa naleje do ďalšej a zapne sa varanie. Voda pri vysokej teplote začne vrieť, začne sa meniť na paru, ktorá bude krásne zohrievať potraviny. Jedlo tak prechádza jednoduchým ohrevom, kde najúžasnejšie je, že stráca minimálne množstvo vitamínov. Lacné parné hrnce nájdete pravé u nás.

Čítať viac

Žehličky

Naparovacia žehlička

Žehličky sú ešte stále nie veľmi obľúbeným predmetom. Veď ktorú ženu poteší, ak jej manžel hodí 10 pokrčených košieľ na stôl. Dnešná technológia síce ešte vyžaduje ručnú prácu pri žehlení, no snaží sa aspoň uľahčiť žehlenie. Naparovacie žehličky uľahčujú žehlenie a nechýbajú už skoro v žiadnej domácnosti. Dnes sa vyrábajú aj lacné žehličky s možnosťou pary, ktorá veľmi dobre uľahčuje žehlenie a pomôže pri tejto neobľúbenej práci.

Čítať viac