Jazierkové rybičky

Ryby v záhradnom jazierku

Máte na záhrade priestor a uvažujete, čo s ním? Pravdepodobne ste sa rozhodli pre jazierko a teraz rozmýšľate, ako ho naplniť. Odpoveď nájdete v tomto článku, kde si predstavíme základné druhy rýb, ktoré by vám mohli skrášliť vaše jazierko. Okrem rýb však nezabúdajte ani na rôzne rastliny.

Čítať viac

Plastové okná

Plastové okná

Ceny energií v poslednej dobe prudko rastú, a preto mnoho ľudí začalo investovať do zatepľovania okien.  Na trhu sa nachádza mnoho firiem, ktoré poskytujú široký výber plastových okien. Na výber máte kvalitné a lacné plastové okná, ale aj drahšie viackomorové okná. Ak si teda neviete vybrať z ponuky okien, tak ste na správnom mieste, pretože my Vám poradíme ako si vybrať tie najlepšie plastové okná, aby mali čo najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti a čo najvyššiu oddolnosť voči hluku.

Čítať viac

Grily

gril

Grily sú obľúbenou súčasťou výbavy našej záhradky. Veď kto si nepochutná na grilovanom mäsku? Grilovanie je veľmi obľúbenou letnou činnosťou všetkých rodín. Vhodné je aj pri pozvaní šéfa na gril-párty. Preto, ak chcete ugrilovať čo najchutnejšie jedlo, musíte si vybrať aj ten správny kvalitný grilZáhradné grily sa delia do určitých kategórií, ktoré si neskôr predstavíme. Bohatí ľudia si môžu dovoliť aj luxusné grily, ktoré už spĺňajú dostatočný komfort.

Čítať viac

Kotly

Kotly na tuhe palivo

Ak ste sa rozhodli, že nový kotol je správne riešenie na zvyšujúce sa ceny energií, tak ste na správnej stránke. Mnoho ľudí dnes dáva prednosť kúreniu pomocou plynových a elektrických kotlov pretože takéto vykurovanie je lacnejšie ako vykurovanie inými energiami. Vykurovanie pomocou moderných automatických kotlov Vám ušetrí čas aj peniaze, pretože si môžete nastaviť presný čas vykurovania. Na našej stránke nájdete lacné kotly od mnohých výrobcov.

Čítať viac

Kosačky

Elektrická kosacka Bosch

Chcete mať pekný pokosený trávnik? Ak je Vaša odpoveď áno, tak určite potrebujete kosačku. Kosačky na trávu Vám pomôžu pri kosení Vášho trávnika. Moderné záhradné kosačky majú mnoho technických vylepšení, ktoré Vám uľachčia prácu a hlavne ušetria čas. Moderná robotická kosačka dokonca pokosí trávnik za Vás. Ponuka kosačiek na našom trhu je naozaj veľká a výber tak nie je vôbec jednoduchý. My Vám však podradíme ako si vybrať tu správnu záhradnú kosačku, aby Váš trávnik vyzeral naozaj dobre.

Čítať viac