Stavebnice Lego

Lego City
Ak chcete kúpiť stavebnicu Lego, tak ste na správnej adrese. Ponuka internetových obchodov, kde nájdete stavebnice Lego je naozaj široká. Rodičia veľmi radi kupujú lego svojim deťom, lebo vedia, že práve lego veľmi dobre rozvíja detskú kreativitu. Z lega totiž môžete postaviť prakticky čokoľvek od modelov áut, lietadiel, domov, vlakov, hradov až po rôzne roboty, ktoré sa dajú ovládať pomocou ovládača. Pomocou lega si deti ľahko vytvoria nové hračky.

Najobľúbenejšia sada lega pre deti v predškolskom veku je Lego Duplo. Stavebnice Duplo sú teda určené pre najmenšie deti a preto sú pomerne jednoduché. Oproti klasickému legu sú jednotlivé dieliky dokonca väčšie a zaoblenejšie. Je to tak preto, aby dieťa mohlo s legom lepšie manipulovať a aby sa nemohlo pri hraní poraniť. Stavebnice Lego Duplo sa medzi sebou samozrejme dajú kombinovať a deti tak môžu vytvárať celé komplexy stavieb z lega. Obľúbené sady lega duplo sú: lego 5639, lego 7744, lego 7641 alebo lego 8275.

Stavebnica Lego Duplo

Ďalšou veľmi obľúbenou radou je Lego Technic, ktoré je určené starším deťom a slúži na zostavenie zložitejších modelov. Tieto modely už môžu obsahovať rôzne pohyblivé časti a deti tak môžu vytvoriť rôzne stroje s kolesami a rôznych robotov. Táto stavebnica je preto určená deťom od 7 do 15 rokov.

Ak plánujete svojmu dieťaťu kúpiť narodeninový alebo iný darček, tak je stavebnica Lego ta správna voľba. Lego je vhodné najmä pre chlapcov, ale niektoré sady lega Duplo sú vhodné aj pre dievčatá, napríklad lego Hello Kitty. Ceny lega sa pohybujú na rôznych úrovniach, záleží od typu lega a počtu dielikov. Ak momemntálne nemáte peniaze nazvyš, tak na internete môžte kúpiť Lego z bazáru. Lego na predaj nájdete aj cez internet, stačí ak do google zadáte slovné spojenie “predám lego” a následne napíšte email človeku čo predáva lego. Lacné lego však môžete nájsť aj v obchode Dráčik.

Najobľúbenejšie rady stavebnice Lego sú: Atlantis, Belville, Bionicle, Cars, City, Creator, Duplo, Games, Hero Factory, Harry Potter, Hrady, Piráti, Power miners, Racers, Space police, Star Wars, Technic, Toys Story, Vlaky

Stavebnice Lego 5.00/5 (100.00%) 1x

Diskusia:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné údaje sú označené *