Ako vybrať kočík?

Detský kočík

Vybrať si ten správny kočík je vďaka dnešnej širokej ponuke na trhu veľmi zložité. A presne preto vám skúsime priblížiť ako by ste mali správne postupovať a na čo by ste nemali pri kúpe kočíka zabudnúť. Predovšetkým vám priblížime typy kočíkov, z ktorých sa dá vyberať. Nezabúdajte ani na to, aby bol kočík bezpečný, skladný a odolný. 

Čítať viac

Pri zriaďovaní detskej izby podporujte hlavne činnosť detí

Moderná detská izba

Detská izba znamená pre deti to isté, ako pre rodičov celý byt. Je to priestor, v ktorom sa odohráva veľká časť ich života. Trávia tu veľa času hraním sa a zabávaním, učením a tvorením, oddychovaním, spaním a je to miesto, kde sa môžu ukryť pred rozkazmi od svojich rodičov.

Čítať viac

Stavebnice Lego

Lego City

Ak chcete kúpiť stavebnicu Lego, tak ste na správnej adrese. Ponuka internetových obchodov, kde nájdete stavebnice Lego je naozaj široká. Rodičia veľmi radi kupujú lego svojim deťom, lebo vedia, že práve lego veľmi dobre rozvíja detskú kreativitu. Z lega totiž môžete postaviť prakticky čokoľvek od modelov áut, lietadiel, domov, vlakov, hradov až po rôzne roboty, ktoré sa dajú ovládať pomocou ovládača. Pomocou lega si deti ľahko vytvoria nové hračky.

Čítať viac

Školské aktovky

Skolska aktovka

Máte doma prváčika a potrebujete školskú aktovku? Ak je odpoveď áno, tak ste na správnej stránke. V dnešnej dobe je ponuka školských aktoviek naozaj veľká a preto môžete vyberať z rôznych dizajnov a tvarov. V prípade, že si neviete vybrať, tak Vám poradíme ako správne zvoliť školskú aktovku, ale samozrejme Vám poradíme aj to, kde sa dá školská aktovka kúpiť. Ponúkame Vám školské aktovky pre prváčikov aj druháčikov.

Čítať viac

Školské tašky

Skolska taska Hama

Školské tašky  pre každého žiaka či študenta dnes nájdete veľmi ľahko na internete. Ponuka batohov, vakov a tašiek pre deti je naozaj bohatá. Ako však vybrať najlepšiu školskú tašku? Pri tomto výbere rozhoduje pomerne veľa kritérií a preto Vám prinášame najdôležitejšie z nich. Poradíme Vám ako vybrať správnu školskú tašku pre začínajúceho školáka, ale aj staršie deti na základnej škole. S nami vyberiete tie najlepšie študentské tašky pre Vaše deti.

Čítať viac