Oplatí sa kúpa elektromobilu, alebo radšej zostať verný klasike?

Na tému elektrického pohonu v cestnej doprave sa toho už vo svete narozprávalo a napísalo skutočne habadej. Nech je ale akokoľvek, napriek veľkým výhodám elektromobilov voči autám, ktoré spaľujú benzín, naftu a alternatívne palivo, ako je ropný a skvapalnený plyn, je prechod k tomuto pohonu budúcnosti veľmi komplikovaný a zdĺhavý. Dôvody prečo je tomu tak, vám prezradíme nižšie.

Čítať viac

Ako si vybrať zimné pneumatiky?

Zimné pneumatiky

Značenie zimných pneumatík obsahuje veľa čísel, písmen a skratiek, v ktorých nie je ľahké sa vyznať. Čo znamená 91H? Ako spoznať rozmery pneumatík?Ak aj vás zaujímajú odpovede na tieto otázky, tak ste na správnej adrese. V tomto článku si totiž povieme čo znamenajú jednotlivé čísla na pneumatikách a ako si správne vybrať zimné pneumatiky na auto.

Čítať viac

Ako si vybrať prilbu na motorku?

Prilba na motorku

Aby ste si mohli dopriať skutočne bezstarostnú jazdu, tak by pre vás malo byť nosenie prilby na motorku samozrejmosťou. Môže vám zachrániť život. Podľa čoho ale vyberať prilbu? Je lepšia integrálna alebo vyklápacia? Aký materiál si vybrať? Ak sú to otázky, na ktoré hľadáte odpovede, tak ste na správnej adrese. My vám odpovieme na všetky základné otázky, ktoré si môžete položiť pri kúpe prilbu na motorku.

Čítať viac

Ako vybrať autobatériu?

Autobatéria Varta

Kvalitné autobatérie vám dovolia naštartovať auto za každého počasia a zvládnu aj prevádzku všetkej elektroniky vo vozidle. Akú kapacitu batérie si však kúpiť? Čo je to ľavá a pravá batéria? Ak aj vás zaujíma podľa čoho si vybrať autobatériu, tak ste na správnej stránke. My vám poradíme ako si vybrať najlepšiu autobatériu presne podľa vašich potrieb.

Čítať viac

Ako si vybrať autorádio?

Autorádio Pioneer

Kvalitné autorádio vám spríjemní cesty a poslúži aj ako zdroj informácií. Ako si ale vybrať to správne rádio do auto? Čo je to veľkosť 2-DIN? Využijete Bluetooth, AUX či USB vstup? Ak si kladiete podobné alebo rovnaké otázky, tak ste na správnom mieste, pretože my vám poradíme s výberom autorádia, ktoré splní všetky vaše požiadavky.

Čítať viac