Televízory

Televízor Samsung HDTV

Televízor sa dnes nachádzajú takmer v každej domácnosti, pár domácností ma dokonca viac televízorov. Televízia vo väčšine domácnosti slúži ako zdroj informácii, no medzi mladými ľuďmi sa čoraz viac dostáva do popredia internet  a televízne archívy jednotlivých televízii. Moderné televízie sa však tomuto trendu snažia zabrániť  a preto ponúkajú internet priamo v televízii. Ľudia si tak môžu pozrieť svoj obľúbený program z archívu na veľkej televíznej obrazovke.

Ako si mám vybrať správny televízor?

Pri výbere televízoru sa väčšina ľudí riadi hlavne veľkosťou obrazovky, následne cenou a typom obrazovky. Výber nového televízoru by ste však mali veľmi dobre zvážiť, pretože pri ňom strávite veľa času. Momentálne sú z hľadiska ceny a veľkosti najobľúbenejšie LCD televízory, ale čoraz viac sa rozširujú aj LED televízory alebo plazmové televízory. V dnešnej dobe sa začínajú rozširovať aj 3D televízie. Ale poďme spať k samotnému výberu. Pred kúpou televízoru by ste si mali položiť niekoľko otázok. Koľko peňazí môžem minúť? Budem pripájať televízor aj k nejakej hernej konzole? Aký veľký televízor chcem? Potrebujem Full HD TV? Ak poznáte odpovede, tak môžete nakupovať. Na trhu je mnoho televízorov a tak si každý môže nájsť ten správny. V prípade, že chcete aby televízor zaberal čo najmenej miesta môžete ho zavesiť priamo na stenu, držiak na televízor je pomerne lacná záležitosť vzhľadom na to, že vďaka nemu získate v miestnosti viac priestoru. Vývojom neprechádzajú len samotné televízie, ale aj tv príslušenstvo a diaľkové ovládače, novým trendom je minimalizácia.

Michal Horník odporúča značku Samsung

Nedávno som si po mnohých rokoch kúpil novú televíziu značky Samsung a ostal som veľmi milo prekvapený. Dnešné televízie ponúkajú naozaj kvalitný obraz. Predtým som mal televíziu s uhlopriečkou 55cm, teraz mám 108cm v podstate za rovnakú cenu ako vtedy starý dobrý CRT televízor Tesla. Športové prenosy a pozeranie dvd filmov je na úplne inej úrovni ako na starom televízore. Zároveň sa mi veľmi páči možnosť objednať si film online priamo cez televízor. Je to skutočne jednoduché.

Reklama na 3D televízor Samsung

Najobľúbenejšie značky televízorov sú: ECG, Funai, GoGen, Grundig, Hyundai, JVC, LG, Orava, Panasonic, Philips, Samsung, Sencor, Sharp, Sony, Thomson, Toshiba.

Televízory 5.00/5 (100.00%) 1x